Strona główna > Konferencje

XXXIV Konferencja Naukowa

Konferencja odbędzie się w dniach 10–11.04.2018 r., w Centrum Kongresowym IOR w Poznaniu, ul. Węgorka 20a.
Organizowana jest przez Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy, Oddział w Poznaniu oraz Zakład Chemii Żywności i Analizy Instrumentalnej ITŻPR, Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

Konferencja poświęcona będzie zagadnieniom związanym z roślinami oleistymi w dziedzinie: hodowli, genetyki, biologii molekularnej, biotechnologii, fizjologii, biochemii, fitopatologii, technologii uprawy, organizacji produkcji i ekonomiki, technologii przerobu i przechowalnictwa, analityce lipidów, wartości biologicznej otrzymywanych produktów oraz biopaliw.

W trakcie konferencji planowane są wykłady zaproszonych specjalistów z kraju i zagranicy.

Przewidujemy przedstawienie wyników badań w formie referatów (30 min), krótkich doniesień naukowych (15 min.) i plakatów prezentowanych w sześciu sekcjach:

• genetyka i hodowla,
  • biotechnologia i biologia molekularna,
  • agrotechnika,
  • choroby i szkodniki,
  • metody analityczne i technologia przerobu,
  • wartość biologiczna oleju i śruty.

Opłata konferencyjna za udział — 600 zł + 23% VAT
Opłata dla członków Sekcji Chemii i Technologii Tłuszczów — 500 zł + 23% VAT
Opłata dla doktorantów — 300 zł + 23% VAT

Opłata obejmuje: udział w obradach, koszty organizacyjne, „Materiały Konferencyjne” oraz 37 i 38 tom rocznika „ROŚLINY OLEISTE – OILSEED CROPS”; lunch, kawa, herbata w przerwie, oraz udział w spotkaniu towarzyskim w dniu 10.04.2016 r.

Dodatkowe informacje: adres e-mail: postbox@nico.ihar.poznan.pl
lub telefonicznie: 61 8233721.

Komunikat I